ارسال رایگان

فروشگاه اینترنتی  ABZARIR

کاملترین مجموعه ابزار آلات صنعتی؛نجاری،تعمیرگاهی،باغبانی و کاربردی

تجربه خرید آسان ، سریع و مطمئن

 

روشهای ارسال کالاها

با توجه به گستردگی مشتریان گرامی، روشهای متنوعی برای فرستادن کالای خریداری شده وجود دارد که به شرح زیر است:

1- دریافت حضوری:

شما می توانید پس از خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ABZARIR ، در بخش روش دریافت کالا، گزینه دریافت حضوری را انتخاب و سپس با مراجعه به نشانی فیزیکی فروشگاه اینترنتی ABZARIR ، کالای خود را دریافت نمایید.

2- پیک موتوری/آژانس:

اجناس مشتریان ساکن در شهرهای مشهد، طرقبه و شاندیز دو روز در هفته (روزهای شنبه و سه شنبه ) جمع آوری شده و به صورت رایگان تحویل خریداران محترم می گردد.

در صورتی که نیاز فوری به دریافت کالا داشته باشید می توانید با انتخاب گزینه پیک موتوری/آژانس در کوتاهترین زمان ممکن کالای خود را دریافت نمایند. در این حالت گزینه ارسال رایگان غیرفعال و هزینه پیک به عهده خریدار خواهد بود.

3- سواری کرایه:

این روش ویژه مشتریان شهرهای استانهای خراسان (رضوی،شمالی و جنوبی) می باشد. در این حالت کالای خریداری شده در کمترین زمان ممکن با استفاده از سواری کرایه های بین شهری ارسال و هزینه های ارسال تابع قوانین روشهای ارسال خواهد بود.

4- اتوبوس:

با توجه به اینکه تمامی شهرهای کشور دارای پایانه اتوبوس بین شهری هستند، امکان دریافت کالای خریداری شده نیز وجود دارد. زمان دریافت کالا در این روش بستگی به فاصله مکانی دارد. البته هزینه ممکن است نسبت به روشهای دیگر بیشتر باشد.

5- باربری:

برای کالاهای با حجم بالا و وزن زیاد روش بسیار مناسبی است. برای بسیاری از شهرهای کشور امکان استفاده از این روش وجود دارد. برای شهرهای استان خراسان و تهران 24 ساعت و برای سایر شهرها بسته به فاصله مکانی، بیش از دو روز زمان می برد.

6- ارسال سریع:  

شرکتهای تیپاکس، ایران پیام و ... روشهای حمل و نقل سریع کالا را انجام می دهند. این روش سریع و مطمئن بوده و نسبتا دارای هزینه ارسال مناسبی می باشد. برای شهرهای استانهای سه گانه خراسان و تهران 24 ساعت و برای سایر شهرها بسته به فاصله مکانی 48 تا 72 ساعت بعد در نشانی خریدار به ایشان تحویل می گردد.

همکاران ما تلاش می کنند تا هزینه های حمل پایین باشد در نتیجه کالاهای خریداری شده در تعداد بسته کمتری بسته بندی و ارسال می شود.

با توجه به اینکه بیشتر کالاهای موجود دارای وزن و حجم قابل توجهی می باشند. روش ارسال پستی توصیه نمی گردد. ولی در صورت نیاز و درخواست خریدار امکان ارسال و دریافت کالا از طریق پست وجود دارد.شرایط ارسال رایگان


با خرید بیش از سیصد هزار تومان از فروشگاه اینترنتی ABZARIR ، هزینه ارسال برای مشتریان شهر مشهد رایگان خواهد بود.

 برای مشتریان محترم سایر شهرها نیز هزینه ارسال  تا محل ارسال کالا (باربری، سواری کرایه، اتوبوس و ...) رایگان  و به عهده فروشنده می باشد.


از خرید شما سپاسگزاریم

بنی هاشمی 

...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول