اخبار

تخفیفات و جوایز ویژه همراهی

تخفیفات و جوایز ویژه همراهی ویژه

طرح ویژه سپاس و قدردانی از همراهی همکاران و مشتریان گرامی با عضویت در مجموعه سایت ها و کانال ها و صفحه های اجتماعی مجموعه ABZARIR

ماشین گندگی چیست ؟

ماشین گندگی چیست ؟ ویژه

برای یک ضخامت کردن چوب ها و همچنین برای بدست آوردن تعداد زیادی قطعات چوبی با ضخامت یا عرض یکسان از ماشین گندگی استفاده خواهیم کرد.

حفظ ايمنی هنگام کار با اره های زنجيری

حفظ ايمنی هنگام کار با اره های زنجيری ویژه

رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از اره های زنجیری با توجه به خطرات بسیار زیادی که کار با این دستگاه به همراه دارد، امری بسیار ضروری و مهم است در این مقاله به چند نکته اصلی که هنگام کار با اره های زنجیری جهت حفظ ایمنی کاربر باید رعایت شوند، اشاره می کنیم.

رعايت ايمنی در استفاده از سشوار های صنعتی

رعايت ايمنی در استفاده از سشوار های صنعتی ویژه

هنگام كار با ابزار هیچ چیز از رعایت ایمنی مهم تر نیست، بكار بردن نكات ایمنی باعث حفاظت از شما و همكارانتان در زمان استفاده از سشوار صنعتی. سشوارهای صنعتی قابلیت رسیدن به دمای 1100 درجه سانتی گراد را دارند، این درجه حرارت میتواند باعث سوختگی بسیار شدید از نوع درجه سوم شود. بنابراین، چه نكات ایمنی را باید رعایت كنیم كه از این نوع اتفاق های ناخوش آیند جلوگیری كنیم ؟

چگونه از ماشين چمن زن برقی خود نگهداری کنيم ؟

چگونه از ماشين چمن زن برقی خود نگهداری کنيم ؟ ویژه

با کمی تحقیق و جستجو می توانید دستگاه چمن زن مناسب با تمام ویژگی های مناسب مورد نیاز و منحصر به فرد خود را پیدا کنید. اما پس از خرید ماشین چمن زن ایده آل خود چه باید انجام دهید ؟ هنگامی که ماشین چمن زن رویایی خود را یافته و خریداری کردید، چگونه می خواهید از آن نگهداری کنید؟

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول

نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi